Jak vybrat tapetu?

Můžete mít rolovou tapetu na zeď s opakujícím se vzorem (72 × 600 cm), nebo obrazovou tapetu s pevným vzorem do rozměru. Na přání vám můžeme udělat tapetu na míru přímo pro váš prostor.

U obrazových tapet máte možnost výběru ze třech standardizovaných velikostí, největší rozměr 420 × 270 cm je rozdělen na 6 rolí, střední rozměr 270 × 270 cm na 4 role, nejmenší 150 × 270 cm na 2 role. Role jsou rovnoměrně rozděleny a číslovány od 1.

Rolové tapety

Obrazové tapety

Tapety pro děti

Líbí se mi vzor, ale nevyhovuje mi barevnost

Není problém! U většiny vzorů tapet je možné upravit jejich barevnost. Tyto tapety mají označení obarvitelná. Na vaše přání vám tapetu zdarma obarvíme a pošleme e-mailem barevný náhled na schválení. Pokud si nejste jisti vámi zvolenou barevností a chcete se přesvědčit, jestli je hráškově zelená opravdu „hrášková“, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a poštou doručíme na vaši adresu.

 

Jak u nás vypadá proces úpravy tapety podle vašeho přání?

  1. Z našeho eshopu si vyberte tapetu, která se vám líbí. 
  2. Pokud máte zároveň přání upravit barvu, rozměr tapety na míru nebo chcete textilní tapetu — spojíte se s námi emailem tapety@wall1.cz s vašimi přáními a společně vytvoříme tapetu, která odpovídá vašim představám. 
  3. Vše si schválíme, tapetu zadáme do výroby a do 5 pracovních dnů máte tapetu u vás!

 Kolik rolí tapety potřebuji? 

Máte vybraný vzor tapety? Teď je ještě třeba spočítat, kolik rolek budete potřebovat.

Pro výpočet množství můžete použít vzorec (vaše šířka zdi + opakování motivu u tapety) x vaše výška zdi = X m2. Výsledek X vydělíte 4 (kvůli tomu, že naše tapeta má rozměr 72 × 600 cm).

Zaokrouhlíte nahoru a vyjde vám počet rolí, které potřebujete. Nebo nám napište rozměry vaší stěny (šířka a výška) na e-mail tapety@wall1.cz, s výpočtem vám rádi pomůžeme.

 Dodání

Vaši tapetu se snažíme doručit do 5 pracovních dnů od objednání nebo schválení nové barevnosti. Mezitím si můžete nachystat vše potřebné pro tapetování a údržbu nebo strhněte starou tapetu.

Potřebuji poradit

Kdyby vám cokoli nebylo jasné, rádi vám poradíme, případně i doporučíme tapetáře. Volejte nebo pište WALL1.

 

TEXTILNÍ TAPETY

21bda488-bf8a-4386-9fa6-ba932a84d346

Z originálních vzorů našich designérů můžete vybírat přímo v e-shopu a my vám je natiskneme na textilní tapetu.

Základní barva tapety je stříbřitě bílá, v nabídce máme i další dva odstíny. 


Pokud si nejste jisti barevností, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a doručíme na vaši adresu.
Ceny i realizace tapet jsou individuální, proto nás v případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat e-mailem na tapety@wall1.cz nebo telefonicky +420 604 924 084. 


Připravíme vám nabídku na míru a zodpovíme veškeré vaše dotazy! 

Inspirujte se prostorem, který můžete díky luxusně vypadajícím textilním tapetám vykouzlit. 

o_nas_2

Zpět do obchodu