Jak vybrat tapetu?

 

Můžete mít rolovou tapetu na zeď s opakujícím se vzorem (72 × 600 cm), nebo obrazovou tapetu s pevným vzorem do rozměru. Na přání vám můžeme udělat tapetu na míru přímo pro váš prostor.

U obrazových tapet máte možnost výběru ze třech standardizovaných velikostí, největší rozměr 420 × 270 cm je rozdělen na 6 rolí, střední rozměr 270 × 270 cm na 4 role, nejmenší 150 × 270 cm na 2 role. Role jsou rovnoměrně rozděleny a číslovány od 1.

 

Líbí se mi vzor, ale nevyhovuje mi barevnost

Není problém! U většiny vzorů tapet je možné upravit jejich barevnost. Tyto tapety mají označení obarvitelná. Na vaše přání vám tapetu zdarma obarvíme a pošleme e-mailem barevný náhled na schválení. Pokud si nejste jisti vámi zvolenou barevností a chcete se přesvědčit, jestli je hráškově zelená opravdu „hrášková“, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a poštou doručíme na vaši adresu.

 

Jak u nás vypadá proces úpravy tapety podle vašeho přání?

  1. Z našeho eshopu si vyberete tapetu, která se vám líbí a máte zároveň přání upravit barvu, rozměr nebo chcete textilní tapetu.
  2. Spojíte se s námi emailem tapety@wall1.cz s vašimi požadavky a společně vytvoříme tapetu, která odpovídá vašim představám. Můžeme vám i zaslat fyzický vzorek.
  3. Vše si schválíme, tapetu zadáme do výroby a do 5 pracovních dnů máte tapetu u vás!

 

Kolik rolí tapety potřebuji? 

Máte vybraný vzor tapety? Teď je ještě třeba spočítat, kolik rolek budete potřebovat. Pro výpočet množství můžete použít vzorec (vaše šířka zdi + opakování motivu u tapety) x vaše výška zdi = X m2. Výsledek X vydělíte 4 (kvůli tomu, že naše tapeta má rozměr 72 × 600 cm).

Zaokrouhlíte nahoru a vyjde vám počet rolí, které potřebujete. 
Nebo nám napište rozměry vaší stěny (šířka a výška) na e-mail tapety@wall1.cz, s výpočtem vám rádi pomůžeme.

 

Dodání

Vaše zboží odesíláme do 5 pracovních dnů od objednání nebo schválení nové barevnosti. Mezitím si můžete nachystat vše potřebné pro tapetování a údržbu nebo strhněte starou tapetu.

Potřebuji poradit

Kdyby vám cokoli nebylo jasné, rádi vám poradíme, případně i doporučíme tapetáře. Volejte nebo pište WALL1.

 

TEXTILNÍ TAPETY

21bda488-bf8a-4386-9fa6-ba932a84d346

Z originálních vzorů našich designérů můžete vybírat přímo v e-shopu a my vám je natiskneme na textilní tapetu.

Základní barva tapety je stříbřitě bílá, v nabídce máme i další dva odstíny. 


Pokud si nejste jisti barevností, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a doručíme na vaši adresu.
Ceny i realizace tapet jsou individuální, proto nás v případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat e-mailem na tapety@wall1.cz nebo telefonicky +420 604 924 084. 


Připravíme vám nabídku na míru a zodpovíme veškeré vaše dotazy! 

Inspirujte se prostorem, který můžete díky luxusně vypadajícím textilním tapetám vykouzlit. 

o_nas_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení