Rolové tapety

Obrázek kategorie

Dětské vliesové tapety tiskneme v pásech. Jeden pás obsahuje grafiku, která se opakuje do nekonečna ve směru shora dolů. Vzor grafiky na sebe navazuje i zleva doprava. Přiložením více pásů vedle sebe na stěnu vznikne obraz obsahující opakující se grafiku.Tapety tiskneme v pásech. Jeden pás obsahuje grafiku, která se opakuje do nekonečna ve směru shora dolů. Vzor grafiky na sebe navazuje i zleva doprava.

Přiložením více pásů vedle sebe na stěnu vznikne obraz obsahující opakující se grafiku. Náš rozměr tapet 72 × 600 cm je zvolen tak, aby se každá role využila co nejefektivněji. Jedna role vychází při standardní výšce stropů na dva pruhy, vzory i při dělení na sebe vhodně navazují. Pruhy tapet jsou oproti klasickému rozměru (50–53 cm) širší, to znamená, že na jedné stěně bude méně pruhů, méně spojů a celkový výsledek může působit celistvěji. 

Nahoru
Další produkty
65 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení