O nás

Jsme české designové studio se sídlem v Brně. V malém kreativním týmu vytváříme už více než třináct let designové tapety, a to obrazové (vzor tapety do rozměru), nebo rolové (jednotlivé rolky s opakujícím se vzorem). Kromě tapet do soukromých prostor (byty a domy) a veřejných prostor (kanceláře, hotely, restaurace, obchody, školy) se věnujeme také dětským tapetám.
Na svém kontě máme více jak 500 vzorů tapet, stovky úspěšných realizací a spokojených zákazníků.


Dlouhodobě spolupracujeme s architekty a interiérovými studii, nechyběli jsme ani na Designbloku v roce 2011.

Jestliže se říká, že za muže mluví činy, pak za tapety WALL1 hovoří úspěšné reference.

o_nas_1_3

 

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

Zakládáme si na osobním přístupu a domluvě. Na přání vám zašleme vzorek vybrané tapety, abyste nekupovali „tapetu v pytli“. V případě zájmu pro vás rádi změníme rozměry role, upravíme motiv nebo vyladíme barevnost. Jednoduše vám nedáme tapetu, dokud s ní nebudete spokojeni. Poradíme vám s instalací a údržbou, která je velmi snadná, a dokonce vám můžeme doporučit našeho zkušeného tapetáře.


U nás navržené, u nás vyrobené – tapety WALL1 jsou ryze českým výrobkem. Pro tisk tapet používáme ekologickou technologii, která vyniká špičkovou kvalitou tiskového výstupu a splňuje nejpřísnější ekologické normy. Díky tomu jsou tapety barevně stálé a prodyšné.
Tapety WALL1 nejsou obyčejnou interiérovou dekorací, ale přímou definicí vašeho prostoru.


Ať už hledáte tapetu pro vyladěný obývací pokoj, kuchyň plnou energie nebo hravou předsíň, tapety WALL1 dodají vašemu prostoru jedinečnou identitu. 
Tapety WALL1 se dají použít skoro všude. Jejich výhodou je snadná instalace a údržba.

Designové tapety na zeď WALL1 představují snadnou cestu k originálnímu prostoru.

 

 

Zpět do obchodu