tapeta melting

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
2 490 Kč
Kategorie: Rolové tapety
Velikost: 72 × 600 cm (šířka × výška)
Opakování motivu: po 18 cm
Materiál: vlies (non-woven)
Info k velikosti: Naše velikost tapet 72 × 600 cm je zvolena tak, aby se každá role využila co nejefektivněji. Jedna role vychází při standardní výšce stropů na dva pruhy, vzory i při dělení na sebe vhodně navazují. Pruhy tapet jsou oproti klasickému rozměru (50–53 cm) širší, to znamená, že na jedné stěně bude méně pruhů, méně spojů a celkový výsledek může působit celistvěji.
melting1
Obarvitelná

Materiál a tisk

U nás navržené, u nás vytištěné – vliesové (non-woven) tapety značky WALL1 jsou českým výrobkem. Pro tisk tapet používáme technologii, která vyniká špičkovou kvalitou tiskového výstupu a splňuje nejpřísnější ekologické normy. Díky tomu jsou tapety barevně stálé a prodyšné.

 

Termín dodání

Zboží standardně odesíláme do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

 

Údržba

Instalace a údržba je snadná. Grafiku na stěnách ošetřujte pomocí suché nebo jen mírně navlhčené papírové nebo bavlněné útěrky. Pokyny k instalaci a údržbě tapet >>

 

Úprava barvy tapety

U většiny vzorů tapet je možné upravit jejich barevnost. Tyto tapety mají označení obarvitelná. Na vaše přání vám tapetu zdarma obarvíme a pošleme e-mailem barevný náhled na schválení. Pokud si nejste jisti vámi zvolenou barevností a chcete se přesvědčit, jestli je hráškově zelená opravdu „hrášková“, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a poštou doručíme na vaši adresu. Můžete si pak zkusit, jestli Vám sedí k nábytku, výmalbě, nebo třeba k novým šatům.

Zpět do obchodu